HAKKA MEIE SPONSORIKS

Tule liitu Pärnu rahvusvahelise ooperimuusika festivali toetajatega ja saad osa ühest imelisemast sügissündmusest Pärnus.

PromFest on avatud koostööks eraomandis olevate ettevõtetega, et arendada ooperiteatri valdkonda Eestis. Soovime oma festivalil osalejate lootused ja unistused üheskoos teoks teha.

Meiega liitumine on lihtne, ent eelised pidevalt kasvavad, kuna mõtleme aastaringselt aina rohkematele võimalustele, kuidas oma toetajatele atraktiivsemad olla. Sinust saab ka lahutamatu osa liikumisest, mis hoiab ooperit Eestis elulise ja elavana nii selle kui ka tulevaste põlvede jaoks.

SPONSOREERI OOPERILAVASTUSE LAVALE TOOMIST
Ooper, kontsert ja draama – iga lavastuse algus on idee, mille on loonud artistid üle maailma. Kuna sellistel ideedel on kahjuks oma hind, vajame Sinu rahalist tuge. Nii saavad meie töötajad meie töötubades oma kunstilised unistused teoks teha.
VIP-ligipääs etendustele ja festivali üritustele.
Eksklusiivsed kutsed PromFesti artistidega kohtumiseks ja tutvumiseks.

SPONSOREERI MEIE KONKURSI TOIMUMIST
Läbi aastate on Pärnus Klaudia Taevi konkursil osalenud ligi 400 noort lauljat 54 erinevast riigist, teadlikkus Pärnus toimuvast on levinud laialdaselt uute lauljatepõlvkondadeni üle Euroopa, lähiriikides (Baltimaad, Soome) ja Ida-Euroopas (Valgevene, Ukraina). Sinu toel saame pakkuda oma finalistidele stipendiume nende unistuste elluviimiseks.

SPONSOREERI MEISTRIKLASSI TOIMUMIST
Pärnut on aastate jooksul väisanud žüriiliikmed ning võtmeisikud tuntud Euroopa ja maailma ooperiteatritest – inimesed, kes määravad protsesse ooperimaailmas ja on nüüd teadlikud Pärnu ja Eesti olemasolust. Meistriklassi läbiviijad on eranditult maailmatasemel lauljad, kelle õpetust tahaksid kuulda paljud noored ning kelle osalemine festivalil toob meieni uusi osalejaid ja külalisi. Üheskoos saaksime Eestisse tuua rohkem tuntud ooperilauljaid.

Toetage meid oma rahalise panusega, oma toodete või ettevõtlus- või äriteadmistega ja aidake noorte unistusi ellu viia. Hakka meie tulevikupartneriks!

Sponsoreerimise võimaluste arutamiseks võtke ühendust meie peaprodutsendi Mihkel Kändiga meiliaadressil mihkel@promfest.ee